اردیبهشت 27 1401 19:38
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
شهادت امام حسن عسکری تسلیت باد
شهادت امام حسن عسکری تسلیت باد

 

                                شد عزای باب مظلومت بیا یابن الحسن

                                    جان به قربان تو ای صاحب عزا یابن الحسن

                                      عسگری مسموم شد از سم بیداد و ظلم

                                      کز غمش سوزد دل اهل ولا یا بن الحسن

                                         شهادت امام حسن عسکری تسلیت باد

فرا رسیدن عید قربان و عید غدیرخم و آغاز دهه امامت و ولایت بر همه مسلمین جهان مبارکباد
فرا رسیدن عید قربان و عید غدیرخم و آغاز دهه امامت و ولایت بر همه مسلمین جهان مبارکبادفرا رسیدن عید قربان و عید غدیرخم و آغاز دهه امامت و ولایت بر همه مسلمین جهان مبارکباد عید قربان پرشکوه ترین ایثار و زیبا ترین جلوه تعبد در برابر خالق یکتا است و غـدیر سرچشمه همیشه جوشان ولایت است که از سینه تفتیده «خم» به جام محبت دوست داران پیامبر و خاندانش جارى است. غدیر، شایسته هر ثناست که وحى از او پیراست و محمد(ص) بدو آراست و اسلام از او برخاست. غدیر، تفسیر بدر و احد و شأن نزول صفین و نهروان است. بدر، عدالت مى خواست؛ احد، شجاعت آرزو مى کرد؛ خیبر تماشاى صداقت را تمنا داشت و غدیر، آمین آن همه ثنا و دعا بود. غدیر،تداوم رسالت محمد صلى الله علیه و آله در ولایت على علیه السلام است.غدیر، عید عدالت و رهبرى است.
شهادتت مبارک سردار
شهادتت مبارک سردار

شهادت سردار دلها ،سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به حضرت ولیعصر (عج)تبریک و به رهبر معظم انقلاب و امت گسترده اسلامی تسلیت عرض می نماییم

کارت هوشمند ملی
کارت هوشمند ملی

استفاده از رسید کارت هوشمند ملی به جای کارت هوشمند                                                

با توجه به اتمام مهلت اعتبار کارت های ملی قدیمی و همچنین عدم صدور کارت هوشمند ملی ،در حال حاضر با برنامه ریزی سازمان ثبت احوال کشور برای افرادی که هنوز نتوانسته اند کارت هوشمند ملی خود را دریافت کنند رسیدهایی صادر و  در اختیار آنها قرار داده می شود که این رسید به منزله کارت هوشمند ملی  بوده و دارنندگان این رسیدها می توانند با مراجعه به بانک ها و ادارات نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند. 

راهکارهای پدافند غیر عامل در حوزه ثبت احوال
اخبار

راهکارهای پدافند غیر عامل در حوزه ثبت احوال

-عدم افشای اسناد و اطلاعات اشخاص

-جداسازی اینترنت از اینترانت در سیستم های کاری اداره

-استقرار آنتی ویروس بر روی تمام سیستم های کاری اداره و بروز رسانی آن

هفته پدافند غیر عامل گرامی باد
هفته پدافند غیر عامل گرامی باد

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ):

پدافند غیر عامل یک اصل خواهد بود برای همیشه ،نه یک مقطع خاصی .

مهلت ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید شد

حمید پارسایی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه هیئت دولت اخرین مهلت ثبت نام برای کارت هوشمند ملی را پایان اسفند امسال اعلام کرده است، به افزایش مراجعه کنندگان و مشکلاتی که برای مردم در این خصوص ایجاد شده است ، اشاره کرد و گفت : در جلسه ای با حضور وزیر کشور برگزار و قرار شد زمان ثبت نام در ماه های ابتدایی سال 97 تمدید شود.
وی تعداد افرادی را که تاکنون موفق به ثبت نام کارت هوشمند ملی نشده اند بالغ بر 15 میلیون نفر دانست و افزود : این افراد بدون هیچ مشکلی می توانند بعد از تعطیلات نوروزی برای ثبت نام اقدام کنند.
پارسایی با تاکید بر اینکه کارت ملی قدیمی افرادی که تاکنون ثبت نام نکرده اند تا اطلاع ثانوی باطل نمی شود از مردم خواست در روزهای پایانی سال نگران ثبت نام برای دریافت کارت هوشمند ملی خود نباشند.
وی با اشاره به مشکلاتی که در روزهای اخیر مردم برای ثبت نام در سامانه ثبت احوال مواجه شده اند ، اشاره کرد و گفت : ارتقای سامانه و تغییر ان از دلایل اصلی مشکلات ایجاده شده برای مردم است .
پارسایی با بیان اینکه سامانه جدید ثبت احوال از توانمندی بالایی برخوردار است ، تاکید کرد: افرادی که در سامانه قبلی ثبت نام کرده اند بزودی سابقه انان وارد سامانه جدید می شود.
وی به هزینه های تحمیل شده برای مردم در زمان ثبت نام اشاره کرد و افزود : سازمان ثبت احوال در سامانه جدید به گونه ای عمل می کند که همه مبالغ مازادی که از مردم دریافت شده است به حساب انان واریز می شود.
پارسایی آمار افرادی را که مشمول دریافت کارت هوشمند ملی می شوند 60 میلیون نفر بر شمرد و گفت : تاکنون 40 میلیون نفر ثبت نام کرده اند که برای 37 میلیون نفر کارت هوشمند ملی صادر شده است.

تمدید مهلت ثبت نام کارت ملی هوشمند

[Forwarded from روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان]
[ Video ]
💠 جناب آقای #دکتر_درخشان‌نیا
معاون محترم وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور:
با هماهنگی با وزیر محترم کشور، فرصت دریافت #کارت_هوشمند_ملی تا ماه‌های ابتدایی سال آینده تمدید می‌شود.

👉  @esfsabteahval

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی